AZS Sailing Cup - Otwarty Akademicki Puchar Polski w żeglarstwie.
W skład imprezy wchodzi 6-7 regat eliminacyjnych i finał. Impreza ma na celu popularyzować naszą wspólną pasję, a więc żeglarstwo i jednocześnie stwarzać szansę na jej realizację w wymiarze regatowym. Jest to dobry etap do przygotowań do Akademickich Mistrzostw Polski w żeglarstwie (www.amp.azs.pl). Zawodnicy ścigać się będą w dwóch klasach OMEGA i LASER BAHIA na popularnych już akwenach: Jeziora Zegrzyńskiego i Jeziora Niegocin.
2012
Klasyfikacja Generalna
7 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej (Grzegorz Ginter - sternik)
16 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej (Mateusz Brzeziński - sternik)
V eliminacja
2 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Mateusz Brzeziński - sternik, Wojciech Kamiński, Barbara Adamek)
3 miejsce w klasyfikacji drużynowej
II eliminacja
2 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Grzegorz Ginter - sternik, Wojciech Kamiński, Karina Pruś)
I eliminacja
4 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Grzegorz Ginter - sternik, Joanna Malinowska, Karina Pruś)
2011
Klasyfikacja Generalna
3 miejsce w drużynowej klasyfikacji generalnej
6 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej (Piotrek Rzepecki - sternik)
7 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej (Mateusz Brzeziński - sternik)
16 miejsce miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej (Maciej Piecha - sternik)
35 miejesce miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej (Jakub Woźniak - sternik)
Finał
6 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Piotrek Rzepecki - sternik)
7 miejsce miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Maciej Piecha - sternik)
9 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Mateusz Brzeziński - sternik)
VI eliminacja
10 miejsce miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Maciej Piecha - sternik)
11 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Piotrek Rzepecki - sternik)
17 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Mateusz Brzeziński - sternik)
V eliminacja
7 miejsce miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Maciej Piecha - sternik)
10 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Mateusz Brzeziński - sternik)
14 miejesce miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Jakub Woźniak - sternik)
IV eliminacja
10 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Piotrek Rzepecki - sternik)
16 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Mateusz Brzeziński - sternik)
III eliminacja
13 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Piotrek Rzepecki - sternik)
15 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Mateusz Brzeziński - sternik)
II eliminacja
13 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Piotrek Rzepecki - sternik)
14 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Mateusz Brzeziński - sternik)
I eliminacja
2 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Piotrek Rzepecki - sternik, Wojtek Kamiński, Basia Adamek)
4 miejsce w indywidualnej klasyfikacji (Mateusz Brzeziński - sternik, Hubert Lipiński, Marta Zagnieńska)
2 miejsce w klasyfikacji drużynowej
2010
V eliminacja
8 miejsce w indywidualnej klasyfikacji - (Piotrek Rzepecki - sternik, Wojtek Kamiński, Basia Adamek)